Reference:

„Dobrý den p. Bechný, chtěli bychom Vám popřát vše dobré v novém roce, hodně zdraví, úspěchy v práci ale i štěstí v osobním životě. Moc děkujeme za precizní práci kterou díky Vám odvedli Vaší zaměstnanci na chalupě ve Vojenicích. Při každém dešti či větru si na Vás vzpomeneme. Střecha drží a slouží tak jak má. Hodně práce i pohodové lidí kolem sebe. Mějte se moc hezky a pokud budete mít cestu naším směrem zastavte se." 

D. Petříková a Luboš Novák 

"S odstupem času Vám velmi děkuji za perfektně provedenou výměnu střešní krytiny. Vstřícný přístup Vás, i pracovníků i přes nepřízeň počasí (říjen/listopad). Výborná organizace práce, i splnění dodatečných požadavků. Tak by mělo vypadat podnikání! Jsem rád že jsem se obrátil na Vaši firmu a mohu ji jen doporučit."

Ivan Zvoník, Žamberk


"Firma při kompletní rekonstrukci střechy na chalupě v Orlických horách provedla perfektní práci, přesně dle smlouvy včas a dokonale v každém detailu. Cena naprosto odpovídá kvalitě. Mohu jen doporučit."

Jan Horák

Vážený pane Bechný, velice Vám a Vašim spolupracovníkům děkujeme za velmi solidní jednání ohledně výměny střešní krytiny na bytovém domě v Novém Městě nad Metují. Vše proběhlo v domluveném termínu, bez jakýchkoliv problémů a v nadstandardní kvalitě. I nájemníci domu neměli žádné problémy s hlukem, nepořádkem v domě, prostě velká spokojenost. Jelikož na domě jsou ještě další tři starší střechy, které čekají na výměnu, tak až to bude nutné, určitě se obrátíme na Vaši firmu. Všem doporučujeme!!!

Jaroslav a Dagmar Kozákovi

Chceme poděkovat firmě BECHNÝ za jejich profesionální přístup. Nacenění zakázky bylo vyřízeno rychle a samotná oprava byla provedena v předem domluveném termínu šikovnými řemeslníky. Pochvala za komunikaci, přístup a kvalitní práci. 

Zdeněk a Eva Vondráčkovi, Týniště nad Orlicí  

Při výběrovém řízení na rekonstrukci střešních krytin rodinného domu jsme oslovili několik firem včetně pana Bechného. Ochota, profesionální přístup a široký záběr činností byl pro nás jasnou volbou. V několika etapách nám firma Střechy Bechný provedla montáž taškové střechy včetně izolací a světlíků, vyzdívky komínů, výměny veškerého oplechování a položení PVC na plochou střechu garáže. Po této zkušenosti můžeme firmu vřele doporučit všem, kteří plánují opravy a rekonstrukce jakékoli složitosti za použití velkého výběru materiálů. Pro tuto firmu není nic nemožné a výsledek stojí za to. Velice kvalitní práce a přístup pracovníků je největší předností. Děkujeme a přejeme mnoho dalších krásných střech a spokojených zákazníků.

Miroslav a Markéta Řehákovi, Týniště nad Orlicí 

Vstřícnost, poctivost, svědomitost, zručnost, ale i čistota na pracovišti - ve výsledku pak kvalitně odvedená profesionální práce a spokojený zákazník!Firmu pana Bechného případným dalším zákazníkům vřele doporučuji! 

Václav Strážnický, Vamberk  

Na firmu Bechný jsem dostal doporučení. Kdyby v dnešní době odváděly všechny firmy takhle profesionální práci, tak by to bylo fajn.

Velká spokojenost s provedenou prací i s přístupem firmy, a to zrovna u naší střechy nebylo nic úplně jednoduché.

Jan Bělka, Častolovice 

Na opravu - rekonstrukci střechy jsme si na internetu vybrali společnost BECHNÝ, spol. s r. o., a byli jsme velice spokojeni. Příjemné jednání - příjemní řemeslníci, celkem rychle provedeno - pracovali teměř do tmy a střecha se nám líbí! Můžeme jen doporučit! 

Jiří a Jana Páchovi, Rychnov nad Kněžnou 

Firma Tomáš Bechný vás osloví již při prvním jednání. Jejich profesionální přístup k zákazníkovi začíná hned při nacenění a rozpočtu zakázky. Vše je srozumitelné a připravené k diskuzi. Výsledná práce je jen důkazem. Tuto firmu mohu jen doporučit.

Luňáčková Martina, Dlouhá Ves

Realizace střechy Potštejn 2012

Firmu Bechný určitě doporučujeme. Skvělá domluva před stavbou a profesionální přístup během stavby. Realizace byla provedana v domluveném termínu a ve výborné kvalitě. Spokojení zákazníci

Martin a Veronika Plevovi

Firma BECHNÝ, spol. s r.o. = spolehlivost, profesionální a pečlivé, poctivě řemeslné provedení všech druhů prací, nevšední ochota, příjemné vystupování všech pracovníků, přímé, čestné jednání. Děkuji, chválím a všem potenciálním zájemcům vřele doporučuji.

MUDr. Jiřina Petáková, Řež

Spokojenost po všech stránkách.

Dobrý den, pane Bechný, rád bych se vyjádřil k průběhu rekonstrukce střechy RD v Jablonném nad Orlicí.

O Vaši firmě jsem si přečetl na internetových stránkách. Na oslovení mělo vliv i nedaleké sídlo firmy. Osobní projednání, sdělení svých požadavků, informace z Vaší strany o způsobu zajištění opravy, vypracování nabídkového rozpočtu a jeho projednání mě vedly k uzavření smlouvy o dílo. K vlastnímu průběhu prací - oprava střechy byla bez sebemenších problémů - zahájení a předání prací v domluveném termínu, dobře objednané počasí, rozvaha, profesionalita, pečlivost a vstřícnost party šikovných chlapů, provedení klempířských prací, ...snad k dobrému průběhu přispěla i splnění vašich požadavků a komunikativnost z mé strany.

Na závěr Vám chci za přístup a odvedenou práci poděkovat. Jsem rád, že opravu, o které jsem přemýšlel již několik let, jsem svěřil právě Vám. Věřím, že nová střecha bude dobře sloužit jako ta minulá...

S pozdravem Vladimír Šumský